Блог Артемія

12.06.2014

Memento Vivere

Багато різного трапилось останнім часом, тому хочу вибачитись за свою довгу відсутність у блозі. Було різного навалом – і масштабні політичні процеси, що назавжди змінили Україну, і події приватного характеру, що змусили мене на даний час поїхати у неплановану подорож. Я радий повідомити, що доклав максимум зусиль та зробив усе, що залежало, для продуктивної праці в гурті.

Хочу подякувати усім фанам, що додавались, спілкувались, коментували і лайкали мою інфо. Я знаю вас в обличчя і з багатьма знайомий в реалі.
Зараз момент, що не дозволяє мені бути разом із вами та гуртом, але це ніяким чином не позначиться на концертній чи студійній діяльності ХС, можете бути впевнені.
А.

21.12.2013

16 Років Паузи

у мене особливий день сьогодні. нарешті вдалось організувати тренування з великого тенісу і розім”яти трошки тіло. у дитинстві я серйозно займався цим видом спорту (1996-1998), брав участь у змаганнях, ми їздили із тренером та іншими тенісистами і до Львова, і до Трускавця, і в Тернополі було багато різних спарингів. у той період в Тернополі теніс набирав популярності, на тренування ходило повно народу, зокрема і мої однокласники Грішка, Вахо, а також моя двоюрідна сестра Катя (яка доречі виконала головну жіночу роль у кліпі Холодного Сонця “Твоє Ім”я”. і навіть десь лежать кілька дипломів.

після того, як полишив то заняття, мав інші інтереси, а ракетка залишилась припадати пилом десь в кладовці, м”ячики потрохи почали губитись… і ось тепер нарешті сьогодні йду на тренування вперше через 16 років! відверто кажучи я радий і трохи переживаю, як же ж там із навиками: чи лишились чи ні? 🙂

IMG_20131221_120409

25.11.2013

Europe Here We Go!!!

ua-es

Увага!! різкий пост для усіх.

саме час для тих, хто ще до цього моменту “спав”, активізуватись і виявити своє ставлення до євроінтеграції. до позавчора, між іншим, до мене не доходили новини про євромайдан і тому я теж спав. але вчора, вийшовши на наш тернопільський майдан, все що я побачив – кілька кукловодів і близько 2500 людей. прапори і символіки різних лузерських так званих “опозиційних” партій, що, маючи можливості у 2004 році, успішно скористались ними, надурили народ, побули біля корита і знов грають тепер у ту саму гру. моя думка незмінна – нам потрібні лише два прапори на майданах – прапор України і прапор ЄС. усі інші політ.символіки до одного місця, жодна політсила не має чіткої ідеї та мети збагатити українця. гасла аля “банду геть”, “*** волю” і т.п. що використовують політики, нам давно вже не треба, а треба позбавлятись від кукловодства і можливості використання нас для власного піару. мене персонально засмучує дивитись, як молодь мерзне на майдані, а різні кролики, калачі, нацики і решта невдах на цьому піаряться. цей постер я вивісив на всіх своїх соцресурсах. включайте мислення і вирішуйте, що ви підримуєте на майданах – політла**о чи власні погляди. тепер інтернет доступний, вже немає обмежень як колись у вас не було комп”ютера чи чогось не показували по ТБ. зараз є можливість почитати законодавство, є можливість зрозуміти як працює влада і як вона побудована. скористайтесь цією можливістю і вуаля!! – ви будете здивовані, як часто і вигідно для себе політсили грають на вашій необізнаності та небажанні знати.

лише Україна і ЄС! Україна go to Європа!!! Europe Here We Go!

21.11.2013

Пів дня

рівно стільки часу щодня зараз йде на запис. трохи незвично, але нормально. буде бомба!

16.10.2013

Що це зараз за вікном?

“осінь жовто-сіра-ааа..” – співає Моторролла. ану глянем за вікно! бабине літо викликає радість і усміхненість.

хоча не обійшлось від певного осіннього депресивного настрою, мушу визнати: щоразу, повертаючись додому балдію від жовтого листяного килима, що застелив зараз землю. нажаль, ця краса триватиме недовго, але ще є можливість вилізти й швидко пофоткатись із друзями, що і збираюсь зробити і вам рекомендую дуже!

а тим часом діло йде все ближче і ближче до листопада, де на нас усіх чекає прем’єра нашого кліпу!!

be31a50c34f411e3896e22000ab4828b_7

09.10.2013

Робити або звинуватити

а ви не помічали, що люди навколо вас поділяються на тих, хто зайняті певним своїм ділом і тих, хто тільки і робить, що звинувачує усе і усіх? 🙂

02.10.2013

Діло із перекладом

навчаючись у педагогічному університеті на перекладі, насправді, я переслідував одну основну ціль. не диплом, як більшість. а знання англійської, які б дозволили подорожуючи закордоном, вільно спілкуватись із людьми найбільш інтернаціонально поширеною мовою. оскільки при вступі був жорсткий конкурс і мої знання не були настільки сильними як у тих, що набрали найбільше балів, довелось учитись на платній формі. тим не менше, ціль стала іще чіткішою, коли побачив різницю між собою та сильними абітурієнтами…

поволі переходячи до суті, за ті роки, що учився, гадаю, мені удалось накопичити великий обсяг знань. ну і тепер можна вже було займатись перекладами, адже відділення перекладацьке! утім, спосіб заробітку грошей і твоя спеціальність не завжди співпадають (а конкретніше тут дуже рідко), тому переклад залишився як хобі – маючи кілька вільних годин можна було зайнятись перекладом якихось статей, або швидше якоїсь художньої літератури, що персонально мені було більше до смаку.

ось і нещодавно мені раптово запропонували перекласти аудіо-статтю українською, за що я із великою (либа від вуха до вуха) радістю узявся.

зробив потім для себе висновок: хобі, що приносить радість – це як оазис у буденності. 🙂

дуже(!!!) коротко глянути процес перекладу можна тут: https://vine.co/v/hg7DIBL5KMU

25.09.2013

Гаряче у Щирці

ну що ж, Щирець відгудів своє 900-річчя разом із Холодним Сонцем. поїздка видалась цікава. кілька слів про неї.

виїхавши ано із Тернополя, усі мостились у бусі, хто обговорюючи останні новини, хто у пошуках термоса з кавою, хто намагаючись ще подрімати. дорогою ми дивились фільм Rock Of Ages із Томом Крузом або ж просто лялякали про своє.  у Львові підібрали Тараса і вже направились на Щирець.

IMG_20130923_243216_633

місто зустріло старовинними будинками та вузькими вуличками. народу було багато, як для цього міста, то, мені здається, навіть повно. вияснивши із організаторами питання, ми направились пошукати де попоїсти і загалом глянути місто. увесь день був у нашому розпорядженні, тому ми встигли добряче відпочити і налаштуватись у приміщенні селищної ради. нам було виділино одну із кімнат і якраз там ми назнімали цікавого відео дуету Василя і Дениса. 🙂

надійшов вечір і потрохи надходив час старту. перейшовши назад у бус в очікуванні виходу на сцену, ми вирішили зіграти у зломузикантів. це прикольна рольова гра, деталі якої поки що не буду розповідати. скажу лише що було дуже смішно і динамічно!

нарешті ми уже стояли під сценою і готувались вийти. ведучий оголошує Холодне Сонце і гайда на сцену! попри деякі технічні труднощі, що неочікувано виникли, ми як могли швидко, організувались і розпочали..

неочікував від людей такої гарячої підтримки! дякую, Щирець! до нових зустрічей!

P.S. а де мій термос із кавою?! ((

IMG_20130923_245203_700

більше фото тут: Холодне Сонце – Щирець 2013

17.09.2013

DIY не виходить із моди

десь тиждень тому мене двоє друзів порізно запитали в один день де я надибав таку кепку. альо, вона ж уже із 2008 року успішно носиться, ви що приколюєтесь?? 🙂

00a362c41f8611e3bcc022000a1fbb0e_7

мораль: все нове – давно призабуте старе.

21.08.2013

Адам і Продюсери

нещодавно випала щаслива можливість провести вихідні із друзями на природі.. що було і чому там з”їли адама, можна дізнатись тут http://smarturl.it/adameaten

p20130819-134906